Субота, 23.06.2018, 17:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Ланнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

 

Контактна інформація

2017 - 2018 навчальний рік


__________________

До уваги абітурієнтів 2018 року

З 09 січня до 31 січня 2018 року
триває реєстрація 
осіб
для участі в пробному зовнішньому незалежному 
оцінюванні 2018 року.

На сайті Харківського центру оцінювання якості освіти в розділі

«Пробне ЗНО» розміщено Програму реєстрації та покрокову інструкцію

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ
ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД - 2017 РОКУ ТА ЇХ ВЧИТЕЛІВ

              

  1. Богатирьов Олександр        російська мова        11 клас        ІІІ місце        Патрушева Н.Г
  2. Вініченко Анастасія            математика              11 клас        ІІІ місце        Мищик О.Ю.
  3. Дзьох Роман                          хімія                         11 клас        ІІ місце         Сірооченко Н.М.
  4. Костенко Вікторія                хімія                         11 клас        І місце           Сірооченко Н.М.

                                                         українська мова       11 клас        ІІІ місце        Овчаренко Г.М.

                                                         біологія                    11 клас        1 місце          Тімченко Л.Г

  1. Рябченко Вероніка                правознавство        10 клас        ІІІ місце        Крепка Л.Є
  2. Обихвіст Владислав            економіка                 10 клас        1 місце          Корнієнко Ю.В.
                                                   російська мова        10 клас        ІІІ місце        Кудрявцева Н.О.
  3. Підгайний Данило                 математика            10 клас        ІІ місце         Шаповалова Л.А.
                                                      фізика                      10 клас        І місце           Мищик О.Ю.
                                                    інформатика           10 клас        ІІІ місце        Шаповалова Л.А
                                                       хімія                         10 клас        І місце           Сірооченко Н.М.
  4. Санжарівська Вікторія        французька мова     10 клас        ІІІ місце        Криворучко Н.Г.
  5. Дяченко Тамара                    трудове навчання    9-Б клас      ІІ місце        Бондаренко Л.В.
  6. Пивоваров Владислав           математика             9-А клас       ІІ місце         Мищик О.Ю.
                                                        фізика                       9-А клас       ІІІ місце        Басараб В.І.
  7. Чорновол Наталія                французька мова       9-А клас      ІІ місце          Криворучко Н.Г.
                                                       біологія                      9-А клас      1 місце          Тімченко Л.Г.
  8. Шара Ярослава                    французька мова       9-А клас      І місце          Криворучко Н.Г.
  9. Рубан Єлизавета                  французька мова       9-А клас      ІІІ місце        Кривору.чко НГ.
  10. Пивоварова Валерія             хімія                          7-Б клас       І місце          Сірооченко Н.М.
  11. Палій Неллі                           хімія                          7-Б клас       ІІ місце        Сірооченко Н.М.
  12. Конигина Ангеліна               математика               6                  ІІІ місце        Шаповалова Л.А
  13. Тітова Юлія                         конкурс Яцика           4-Б клас       ІІІ місце        Гурин Т.М.
  14. Педько Валентин                 математика               4-А клас       ІІ місце         Дзьох Т.М.

 

   2016 - 2017 навчальний рік

 

ВІТАЄМО!
 ПРИЗЕРІВ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАД

 

КОСТЕНКО ВІКТОРІЮ, УЧЕНИЦЮ 10 КЛ, - ІІІ МІСЦЕ З БІОЛОГІЇ

 

ШАРУ ЯРОСЛАВУ, УЧЕНИЦЮ 8-Б КЛ. - ІІІ МІСЦЕ З ХІМІЇ

 

ВЧИТЕЛІВ, ЯКІ ГОТУВАЛИ УЧНІВ,

ТИМЧЕНКО Л.Г., УЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ,  СІРООЧЕНКО Н.М., УЧИТЕЛЯ ХІМІЇ

  2015 - 2016 навчальний рік  

 

  

  

  

  

  

 

  

 

  

 

    

 

    

 

  

 

                                                                                          

    Найкращий засіб виховання мови – повне занурення у мовну атмосферу. Тому  01.06.2016 вперше в нашій школі  гостинно відчинив двері для 25 учнів школи мовний табір з денним перебуванням «Веселка». Вчителі англійської мови Кичата М.В., Гурін Т.М., французької мови Криворучко Н.Г. намагалися наблизити нас якомога більше до іншомовного  середовища, розвинути навички спілкування в звичайних життєвих ситуаціях, щоб швидко покращити свій рівень володіння англійською та французькою  мовами.

    Розпочинався день із зарядки, яка проводилась на англійській або французькій мові. Після сніданку проводились групові та індивідуальні заняття на різноманітну тематику. Крім того нас очікували пригоди, відкриття, рольові ігри, спортивні заняття та екскурсії.    Вся робота в таборі була пов’язана з реалізацією проекту, спрямованого на патріотичне та моральне виховання. Це і конкурс малюнків, патріотичні лінійки, екскурсії рідним селом,  вивчення тваринного та рослинного світу рідного краю, флешмоби, перегляд фільмів, спортивні ігри, створення власних проектів,  підготовка концерту до Дня патріоту для табору з денним                    
                                                                                                        перебуванням «Сонечко».

                                                                                                        Весело і цікаво, із захопленням проводимо літній відпочинок.

 Учні 5-8 класів

 

                    

 

 

 

 

 

 
 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2018